Taors Hakkında | İletişim | Ana Sayfa

 
Online rezervasyon size neler kazandırır?
 
Güçlü bir online rezervasyon sistemi müşteri portföyünüzü geliştirmekten çok daha fazlasını sunar...

TAORS size neler kazandırır?
 
TAORS herhangi bir online rezervasyon sistemi değildir. Benzersiz özellikleriyle alanında tektir...

Ön Sunum
 
TAORS Turizm Acenteleri İçin Online Rezervasyon Sistemidir. TAORS, turizm konulu her çeşit ürünün satışını, mevcut tüm turizm modelleri ile online olarak yapmaya imkan tanır.

Teknik Bilgiler
 
TAORS geleceğin yazılım teknolojileri ile en son yazılım mimari teknikleri kullanılarak geliştirilmiştir.

Demonstrasyon
 
Görmek inanmaktır; TAORS Online Rezervasyon Sisteminin benzersiz özelliklerini deneyerek görün. Detaylı tanıtım için bizden randevu talep edin.

TAORS Online Rezervasyon Sistemi

İş yaşamında yarış üstünlüğü! Kim istemez ki? Turizm acenteleri için bu üstünlüğün yolu, genel olarak internetin verimli kullanılması, özelde ise online rezervasyon sistemine sahip olmaktan geçiyor. Yadsınamaz bir gerçek var: Turizm acenteciliği şekil değiştirdi, boyut değiştirdi ve online bir sisteme sahip olmadan rekabet şansı kalmadı.

Ekonomik krizler, ülkeler arası krizler, sayılı ülkeyle iş yapan ve hareket alanı kısıtlı acenteleri yeteri kadar zora sokuyordu. Tatil pazarının internete taşınmasıyla, online rezervasyon imkanı sunabilen öncü şirketler açık ara farkla öne geçerken, geride kalanlara gün geçtikçe küçülen pazar payları kaldı. Bu payın giderek küçülmesi, çok uzak olmayan bir gelecekte sayısız acenteyi pes etme noktasına getirecektir. Şimdi çözüm zamanı! Çözümün online rezervasyon imkanı sunmaktan, tek veya sayılı ülke pazarı ile çalışmayı bırakıp, tüm dünya pazarına hitap etmekten geçtiğinin farkına varan vizyon sahibi şirketler, kolları uzun zaman önce sıvadı. Artık TAORS kullanarak onları yakalama ve dahası geçme şansınız var. Belki de sıradan bir şirketken, dünya çapında bir acente olma şansınız var! Biraz düşünürseniz örneklerini zihninizde bulacaksınız. TAORS ekibi olarak bugüne kadar yapılamayanı yaptık. Gerçek anlamda bir inovasyon ortaya koyup, turizmcilere sınırsız başarının kapısını araladık. İddia ediyoruz ki, TAORS, seyahat acenteciliği için bir milattır. Bunun bir gerçek olduğunu sistemimizin özelliklerini gördükçe ve kullandıkça sizler de takdir edeceksiniz.

Neden biz? Ne sunuyoruz? Alternatifimiz var mı?

İlk iki sorunun cevabı uzun ve ilerleyen satırlarda sadece özet yanıtları var. Üçüncü soru ise kolay; alternatifimiz yok. Kulağa iddialı geliyor ama değil… Az sayıdaki mevcut yerli ve yabancı sistemleri, bizim sistemimizle karşılaştırdığınızda, söz konusu sistemlerin özelliklerinin, bizim sistemimizin özelliklerinin küçük bir kısmı olduğunu göreceksiniz. Tek bir cümleyle, TAORS, bir seyahat acentesinin, olası tüm ürünlerini aynı çatı altında, tüm dünyaya satabileceği ilk ve tek platformdur.

Siz hiç tüm dillerde ve sınırsız para birimiyle aynı anda çalışabilen hazır bir online rezervasyon sistemi gördünüz mü? Alışveriş sepeti mantığıyla kullanıcıya büyük kolaylık sağlayan ve sınırsız pazar tanımlama imkanıyla farklı ülkelerdeki acentelere farklı fiyatlarda ürün pazarlayabilen bir sistem gördünüz mü?

Soruları çoğaltabiliriz ama yanıtlar hep "hayır" olacaktır. Biz hep "Evet!" diyenlerdeniz. Cesareti, ilerlemeyi, bilgi ve teknolojiyi, vizyon ve liderliği ortaya koyanlarız. Sorunları herkes biliyor, biz çözümleri bulan tarafız.

    TAORS Online Rezervasyon Sistemleri    © 2009 Taors.Com    info@taors.com