Taors Hakkında | İletişim | Ana Sayfa

 
TAORS nedir?
 
TAORS Turizm Acenteleri İçin Online Rezervasyon Sistemidir. TAORS, turizm konulu her çeşit ürünün satışını, mevcut tüm turizm modelleri ile online olarak yapmaya imkan tanır.

Online rezervasyon size neler kazandırır?
 
Güçlü bir online rezervasyon sistemi müşteri portföyünüzü geliştirmekten çok daha fazlasını sunar...

Ön Sunum
 
TAORS Turizm Acenteleri İçin Online Rezervasyon Sistemidir. TAORS, turizm konulu her çeşit ürünün satışını, mevcut tüm turizm modelleri ile online olarak yapmaya imkan tanır.

Teknik Bilgiler
 
TAORS geleceğin yazılım teknolojileri ile en son yazılım mimari teknikleri kullanılarak geliştirilmiştir.

Demonstrasyon
 
Görmek inanmaktır; TAORS Online Rezervasyon Sisteminin benzersiz özelliklerini deneyerek görün. Detaylı tanıtım için bizden randevu talep edin.

TAORS Size Neler Kazandırır?

TAORS sıradan bir online rezervasyon sistemi olmanın çok ötesinde bir uygulamadır. En bilinen rezervasyon sistemlerinde bile desteklenmeyen bir çok özelliği bünyesinde barındırır. Daha önce tarafımızdan geliştirilmiş ve pazarda test edilmiş birçok rezervasyon sisteminden elde ettiğimiz verilerin bizi geliştirme noktasına getirdiği bir uygulamadır. Bu sayede daha önce ortaya çıkmış tüm stratejik hatalardan daha başlangıçta arındırılmış bir üründür.

Ancak şunu ifade etmekte fayda var; TAORS tek başına bir online rezervasyon sistemi olamaz. Bir Formula yarışı düşünün. Yarışan araçlar farklı firmalar tarafından geliştirilmiş olmasına karşın, tümü gelişmiş teknoloji ürünüdür. Fakat sadece bir tanesi birinci olabilir ve her yarışan araç farklı bir sıralamayla yarışı tamamlar. Tüm araçlar aynı olsalardı bile sadece bir tane birinci olacağı gerçeği değişmezdi. Bu sonucu doğuran tabii ki aracın gelişmişliği ile birlikte pilotu, sponsor firmaların desteği ve arkasındaki ekibin tecrübesidir. Bunu kafanızda canlandırırken unutmamanız gereken nokta, Formula'da yarışmak için herhangi bir aracın yeterli olmayacağı, mutlaka bir Formula arabasına ihtiyacınız olduğu gerçeğidir.

TAORS alanında en gelişmiş araç olduğu iddiasındadır ancak her kullanıcı bu araçtan farklı kazançlar elde edebilir. Doğru bir satış stratejisi ve reklam bütçesi ile TAORS hayallerinizin ötesinde bir kazanç elde etmenizi sağlayabilir. Biz size kar sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yaptık, şimdi sıra sizde...

Daha kapsamlı ve istatistiki bilgilere dayalı oluşturduğumuz rapor üzerinden TAORS'un size kazandıracaklarını görüşmek için lütfen randevu talebinde bulununuz.

    TAORS Online Rezervasyon Sistemleri    © 2009 Taors.Com    info@taors.com